<< Geri Dön

» İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

Egemen Forklift olarak, iş sağlığı ve iş güvenliği önceliklerimiz arasındadır. Toplam kalite yönetim sistemini kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği (İSG) prensip ve şartlarına göre sürekli geliştirme anlayışı ile uygulamaktayız.

Şirketimizin iş sağlığı ve güvenliği politikası; tüm çalışanları, diğer hizmet sağlayıcılar ve taşeronları için geçerlidir. Bu politika iş sağlığı ve güvenliğini sürekli iyileştirmek için etkin bir şekilde yönetilir ve takip edilir.


İLKELERİMİZ
Forkliftlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde kalite seviyesini yakalamak, 
Forklift  satış, servis, kiralamada, performansımızı en üst düzeyde tutarak sürekli gelişmek, 
Forklift ürünlerini zamanında ve Çevre, İSG şartlarına uygun şekilde sunmak, yasal şartlara uymak, 
Forklift  müşterilerimizin öneri sistemi, ekip çalışmaları ve eğitimler ile tüm çalışanlarımız arasındaki etkin iletişim ve gelişme arzusunu sürekli arttırmak öncelikli hedefimizdir. 
Forklift ve ataşmanları satış, servis, kiralama faaliyetlerimizin her aşamasının çevresel etkilerini ve İSG risklerini düzenli gözden geçirerek, bu doğrultuda amaç ve hedeflerini belirleyip uygulamaktır.

Egemen  Forklift, olarak Çevre VE İSG performansını sürekli iyileştirmeyi, faaliyetlerimize uygulanabilir çevre dostu ve İSG açısından risk yaratmayan (Akülü forklift, benzinli  dizel forklifler için eksoz katalizörü, eksoz kıvılcım tutucusu, turbo ön temizleme filtresi) yeni teknolojiler kullanarak; çevre kirliliğini önlemeyi ve iş sağlığı ve güvenliğini geliştirmeyi, LPG, enerji ve doğal kaynak tüketimini azaltmayı, etkin atık yönetimini; Çevre ve İSG ile ilgili tüm yasal ve diğer zorunluluklara uyum sağlamayı taahhüt ederiz.