<< Geri Dön

» HAKKIMIZDA

Hyster forklift Trakya Bölge Bayii Egemen Forklift hizmet kalitesi ile fark yaratmaya devam edecek . Çorlu , Çerkezköy , Lüleburgaz , Tekirdağ , Kırklareli , Silivri lokasyonlarında 6 saat içerisinde forklift arızalarına kesin müdahale . 24 saat içerisinde kesin çözüm . İddaalıyız . Konu forklift ise Egemen Forklift'e güvenebilirsiniz.

5 sene içerisinde EGEMEN FORKLİFT'i Trakya bölgesinin en yüksek hacimli forklift servis işletmesi yapan müşterilerimize teşekkürü borç biliriz. 


 

Çerkezköy , Silivri , Lüleburgaz ,Tekirdağ noktalarında bulunan tam teçhizatlı gezici servis araçlarımız en hızlı müdahaleyi sunabilmemize hizmet eder niteliktedir.Çorlu merkez servisimiz ; kiralama hizmeti vermekte olduğumuz firmalara acil ulaşım sağlayabilmek için , 3 adet servis aracımız ayrıca hizmete hazır vaziyette  bulundurmaktadır. 

Trakya bölgesindeki gücümüzün kaynağını 30 yıllık sektör tecrübemiz dışında ; hızlı müdahale ,deneyimli teknik ekip , kritik yedek parça stoklarımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımıza borçluyuz.

Forklift sorunlarınızı rafa kaldıralım . Taahhüdümüz ; hizmetimizin kalitesidir.

Egemen İş Makinalarında az laf çok iş var.

Kalitemizin ispatı referanslarımızdır.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın güvencesidir.

Konu hizmetse Egemen Forklift'e güvenebilirsiniz.Teknik kadromuzun kalitesini , problem çözme yeteneğini hergün daha ileriye taşımak için yıl içerisinde yapmakta olduğumuz 24 adet planlı eğitimin yaratttığı fark ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten guru duyarız.

''Egemen İş Makinaları taleplerinizi cevaplamaz ; taleplerinizi yönetir,problemlerinizi çözer .''