<< Geri Dön

» ÇERKEZKÖY FORKLİFT

Çerkezköy,Çorlu,Lüleburgaz,Tekirdağ,Kırklareli bölgesi Hyster,Linde,Still,Komatsu,Hyundai kiralık forklift ,linde kiralık forklift ,komatsu kiralık forklift , still kiralık forklift ,clark kiralık forklift , 1 ton - 70 ton arası kiralık forklift hizmetleri...

 

HYSTER FORKLİFT TÜRKİYE

HYSTER, 80 yılı aşkın bir süredir, büyük tecrübesi ile Amerika, Hollanda, Japonya ve İtalya fabrikalarında yıllık toplam 100.000 adet  üretim kapasitesine sahip, 1 tondan 52 tona kadar 163 adet değişik tip ve modelde forklift ve depo ekipmanları üretip, dünyada müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan lider bir markadır.

HYSTER forkliftleri, başta Amerika ve Avrupa olmak üzere , Japonya, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Güney Amerika, Avustralya ve Ortadoğu’da bir çok ülkede full- line ürün sunan lider firma konumundadır.

Ayrıca HYSTER,  tüm dünyada müşterilerinin taleplerine göre özel üretim yapabilen de tek üretici konumunda olması , ürünlerinin çok sağlam ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra, kullanım ve bakım maliyetlerinin düşük olması gibi birçok özelliği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği marka konumundadır.

Çerkezköy , Çorlu , Lüleburgaz , Silivri , Misinli , Seymen , Ulaş,Kınalı tüm Trakya bölgesine hakim bir forklift firması olarak tüm müşterilerimiz ile Hyster markasının faydalarını yaşıyor ve yaşatıyor olmaktan gurur duyarız.